Collection: Classic powder
Shake away your hunger. With our yfood powders, you can customise your drinkable meals. Balanced, wholesome, and super tasty. With all the essential nutrients your body needs.
- 1 Shake. 1 Meal.
- Keeps you full for 3-5 hours
- 26 vitamins & minerals
- Balanced nutrient combination
- Customisable portions
- Best value per meal
-
Regular price £26.99Regular priceRegular price
£29.99Sale price £26.9910 x 85 gUnit price £31.75 / per kg £2.69 per meal per meal10 x 85 gOnline exclusive -
Regular price £21.59as one-time purchaseRegular price £23.99 £21.59as subscriptionRegular price
£23.99Sale price £21.591 x 1.07 kgUnit price £20.18 £20.18 / per kg £1.79 per meal £1.79 per meal1 x 1.07 kg -
Regular price £21.59as one-time purchaseRegular price £23.99 £21.59as subscriptionRegular price
£23.99Sale price £21.591 x 1.07 kgUnit price £20.18 £20.18 / per kg £1.79 per meal £1.79 per meal1 x 1.07 kg -
Regular price £21.59as one-time purchaseRegular price £23.99 £21.59as subscriptionRegular price
£23.99Sale price £21.591 x 1.07 kgUnit price £20.18 £20.18 / per kg £1.79 per meal £1.79 per meal1 x 1.07 kg -
Regular price £19.19as one-time purchaseRegular price £23.99 £19.19as subscriptionRegular price
£23.99Sale price £19.191 x 1.07 kgUnit price £17.93 £17.93 / per kg £1.59 per meal £1.59 per meal1 x 1.07 kg -
Regular price £16.79as one-time purchaseRegular price £23.99 £16.79as subscriptionRegular price
£23.99Sale price £16.791 x 1.07 kgUnit price £15.69 £15.69 / per kg £1.39 per meal £1.39 per meal1 x 1.07 kg -
Regular price £21.59as one-time purchaseRegular price £23.99 £21.59as subscriptionRegular price
£23.99Sale price £21.591 x 1.07 kgUnit price £20.18 £20.18 / per kg £1.79 per meal £1.79 per meal1 x 1.07 kg -
Regular price £19.19as one-time purchaseRegular price £23.99 £19.19as subscriptionRegular price
£23.99Sale price £19.191 x 1.07 kgUnit price £17.93 £17.93 / per kg £1.59 per meal £1.59 per meal1 x 1.07 kg -
Regular price £19.19as one-time purchaseRegular price £23.99 £19.19as subscriptionRegular price
£23.99Sale price £19.191 x 1.07 kgUnit price £17.93 £17.93 / per kg £1.59 per meal £1.59 per meal1 x 1.07 kg -
Regular price £16.79as one-time purchaseRegular price £23.99 £16.79as subscriptionRegular price
£23.99Sale price £16.791 x 1.07 kgUnit price £15.69 £15.69 / per kg £1.39 per meal £1.39 per meal1 x 1.07 kg -
Regular price £19.19as one-time purchaseRegular price £23.99 £19.19as subscriptionRegular price
£23.99Sale price £19.191 x 1.07 kgUnit price £17.93 £17.93 / per kg £1.59 per meal £1.59 per meal1 x 1.07 kg